نمایش دادن همه 14 نتیجه

معرفی برند (گرداک / GORDAK):

شرکت Foshan Gordak Electric، واقع در شهر گواندونگ در کشور چین است. این شرکت با سیاست اصلی تمرکز بر نوآوری فنی، خدمات صادقانه و پاسخگویی به خواسته های بازار کار می کند. گرداک برای توسعه قدرت خود، زبان خوبی در زمینه الکترونیکی ایجاد کرده است.
تولیدات GORDAK شامل دستگاه لحیم کاری، دستگاه تعویض چیپ، حمام اولتراسونیک، ابزار نگهداری برق، فروش خوبی در خارج از کشور چین از جمله آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه و اروپای غربی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. بیشتر محصولات گرداک گواهینامه CE را گرفته اند. در حال حاضر گرداک یک شرکت ثبت شده ISO9001:2000 است.
GORDAK از یک ایده آل همکاری قوی برخوردار است و همه اعضای تیم تلاش زیادی می کنند تا گرداک را به یک شرکت بین المللی تبدیل کنند.
GORDAK این هدف را مشهور شدن در برند بین المللی و جلب رضایت تمام مشتریان علاقه مند خود دانسته و تمام تلاش خود را برای درخشان تر ساختن آینده خود به کار خواهد گرفت. این شرکت در حال حاضر به دنبال فروش محصولات خود در سراسر جهان است.
گرداک دارای تولیدات تخصصی در زمینه ابزار مونتاژ و لحیم کاری و به طور تخصصی تعمیرات موبایل می باشد. این تولیدات در دسته های هویه و هوای گرم، منبع تغذیه، ذره بین های چراغ دار، پری هیتر و لوازم جانبی آن ها می باشد.

گرداک همواره دارای تجربه و اصالت بالای در زمینه کاری خود می باشد و همیشه تولیداتی داشته که مورد توجه مهندسان سراسر دنیا از جمله ایرانی ها بوده است. ارائه بهترین کیفیت با ارزان ترین قیمت تولیدان این این شرکت را بیشتر عمومی کرده است. برای مثال، هیتر و هویه گرداک 952 برای چندین سال پیاپی پر فروش ترین هویه و هوای گرم بازار ایران می باشد که مهر تاییدی بر ادعای بالاست.

فروشگاه عصرتولز به صورت تخصصی با ارائه و بررسی محصولات این برند همراه شماست. این محصولات با کیفیت اصلی و بهترین قیمت و تنوع از طریق واردات مستقیم در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. همچنین برای خرید عمده تولیدات و محصولات شرکت گرداک با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید…