نمایش دادن همه 18 نتیجه

معرفی برند کیانلی:

کیانلی شرکتی بر مبنای نوآوری، فناوری و آموزش است. شرکت QIANLI به صورت اختصاصی ارائه دهنده ابزار و راه حل تعمیر و نگهداری گوشی تلفن همراه است. این شرکت فن آوری ها و راه حل های نوآورانه ای را برای فروشگاه ها، سازمان ها و مدارس آموزشی پس از فروش تلفن های همراه در بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان ارائه می دهد.
شرکت QIANLI روش کار راحت تری را برای شرکت ها در زمینه خدمات پس از فروش تلفن های همراه در سراسر جهان فراهم می کند. برای ایجاد ارزش برای مشتریان از نوآوری های مداوم فناوری پیروی می کند. کیانلی بر تحقیق و توسعه، کیفیت و خدمات به عنوان ارزش های اصلی تمرکز دارد. این تحقیق و توسعه مستقل، خلاقیت استادان تعمیر و راه حل های پس از فروش شرکت های معتبر را برای ارائه محصولات راحت تر، با کاربرد آسان و قابل استفاده برای بازار جهانی تعمیر تلفن های موبایل ادغام می کند.
در آینده، نوآوری احتمالی همچنان متعهد به براندازی وضعیت برنامه کاربردی ابزار تعمیرات پس از فروش تلفن همراه جهانی خواهد بود و به چالش های همیشه در حال تغییر در زمینه تعمیر تلفن های همراه جهانی پاسخ خواهد داد.

 جملات بالا خلاصه ای از سیاست ها و اهداف شرکت کیانلی از زبان این شرکت بود. این شرکت واقع در شهر شنزن در کشور چین است. کیانلی در زمینه تهیه ابزار تعمیرات الکترونیک و به صورت تخصصی ابزار تعمیرات موبایل فعالیت دارد. به طور کلی این برند، دارای محصولات با کیفیت بالا و لوکس در میان برندهای چینی محسوب می شود و این نگاه ظریف در طراحی و حتی بسته بندی محصولات کیانلی به خوبی دیده می شود.