آموزش, اخبار و مقالات

معایب فروشگاه های اینترنتی و راهکارها

معایب فروشگاه های اینترنتی و راهکارها ASRTOOLS

در این پست قصد داریم به معایب فروشگاه های اینترنتی و راهکارها ی آن که به داشتن فروشگاه مجازی بهتر کمک می کند بپردازیم.

در پست های پیشین به محاسن خرید اینترنتی اشاره کردیم و دانستیم که این بازار یک خرید و فروش جذاب را برای فروشنده و خریدار به ارمغان می آورد، ولی این بازار معایبی نیز دارد که خیل زیادی از مردم را برای ورود به این بازار مردد می نماید که در زیر به این معایب و راه کارهایی که در مجموعه عصرتولز مورد بررسی قرار گرفته می پردازیم:

  • یکی از معایب فروش کالا به صورت مجازی ملموس نبودن آن است

راهکار مجموعه عصرتولز برای این مشکل اول قرار دادن تصاویر و عکس های با کیفیت و در زاویه های بیشتر از کالاست و دوم توضیحات کامل و با صداقت در مورد آن محصول می باشد و راه کار دیگر که به مشتریان عزیز برمی گردد امکان نظر دهی و انتقال تجربیات در سایت ما است که این کامنت گذاری اول به ما کمک می کند تا اجناس را هرچه بهتر با نیاز مشتریان تطبیق دهیم و ایرادات احتمالی آن را برطرف نماییم و دوم به مشتریان دیگر برای انتخاب درست یاری می رساند.

  • تاخیر در ارسال کالای خریداری شده

مجموعه ما در تلاش است تا سفارش های مشتریان عزیز در همان روز ثبت سفارش به مقصد تایید شده ارسال گردد. که در این صورت کالا برای مشتریان ساکن تهران در همان روز و برای مشتریان ساکن شهرستان نهایتا تا 48 ساعت کاری تحویل می گردد.

  • دریافت کالای معیوب و یا با مشخصات متفاوت در سایت

کالاهای خریداری شده توسط مشتری در مجموعه عصرتولز ابتدا تست شده ، سلامت و مشخصات فنی آن به طور کامل چک می شود و سپس با بسته بندی مناسب و با کیفیت برای شما عزیزان ارسال می گردد تا در صورت حمل نامناسب نیز آسیبی به کالا وارد نشود.

  • نگرانی از کلاهبرداری های اینترنتی

مجموعه عصرتولز با دریافت نماد ها و مجوز ها برای کسب و کارهای مجازی از جمله نماد اعتماد الکترونیک ، درگاه پرداخت امن از بانک های معتبر و … برای شما عزیزان خریدی امن و با خیالی آسوده را نوید می دهد.

  • عدم پشتیبانی درست

ما با راه های ارتباطی متعدد با مشتریان در تماس هستیم و هرگونه سوال و انتقاد شما را با رویی باز پذیرا خواهیم بود. تلاش ما جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیز است.

در این متن و متن پیشین به بررسی محاسن و معایب فروشگاه های اینترنتی و راهکارها ی رفع این معایب در خدمت شما بودیم و تلاش ما ایجاد فروشگاهی امن و مطمئن برای مشتریان است. به امید یاری خداوند متعال و موفقیت در این امر مهم.

 

با آرزوی بهترین ها برای شما

مجموعه عصرتولز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *