نمایش 1–20 از 91 نتیجه

اسیلوسکوپ دستی هانتک مدل HANTEK 2D42

8,150,000 تومان
(3)

معرفی برند (HANTEK / هانتک):

این شرکت در شهر Qingdao منطقه فناوری پیشرفته در کشور چین واقع شده است. این برند در راستای تولید ابزار اندازه گیری الکترونیکی فعالیت دارد. انوع محصولات در دسته های اسیلوسکوپ، دستی، اسیلوسکوپ دیجیتالی، پراب اسیلوسکوپ، کارت اسلوسکوپ، مولتی متر رومیزی، منبع تغذیه، انواع آنالیزور، LCR متر و… توسط هانتک تولید می شود.

این برند در سال 1999 تاسیس شده است. تولید و ارائه پرفروش ترین محصولات با تمرکز به نیاز مهندسان و کاربران همواره هانتک را به یکی از پر فروش ترین برند های تولید کننده دستگاه های اندازه گیری و الکترونیکی کرده است.
در پر فروش ترین ها در هر دسته کالای که هانتک در آن فعالیت و تولید دستگاه دارد، نام هانتک دیده می شود. هانتک با توجه به تولید با کیفیت ترین دستگاه ها با بهترین قیمت ها در بازار ایران همواره یکی از جدی ترین گزینه های خرید بوده است.

تولیدات این برند برای انواع مصارف تولیدی، تحقیقاتی، تعمیراتی و مصارف دانش بنیان با پایه الکترونیک همواره مورد بررسی لیست خرید مهندسان عزیز ایرانی می باشد.

فروشگاه عصرتولز با بررسی تخصصی و فروش عمده و تک انواع محصولات اصلی (HANTEK / هانتک) در خدمت شما عزیزان است. تعهد ارائه محصولات اصلی با بهترین قیمت ها و تنوع با تکیه با خرید و واردات مستقیم از هانتک چین، برای شما عزیزان بهترین ها را ارائه می کنیم. ما در عصرتولز همواره خود را یکی از برترین نمایندگان فروش هانتک می دانیم. با ما همراه باشید…